| maramureseanca a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa un baiat? Suntem colegi, vecini, prieteni buni, ne-am vizitat si se uita foarte mult la mine si sta pe langa mine. Ce fac?

2 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Nu poti sa obligi pe cineva sa te placa.
Incearca sa socialize-zi cu el si sa il cunosti. Dupa ce v-ati cunoscut putin spune-i ce simti happy

| CameliaBrown a răspuns:

Nu exista o formula pe care sa o pui in aplicare pentru asta, atractiile fata de persoane se intampla pur si simplu. Poate te place deja si nu stie cum sa ti-o arate sau esti tu prea implicata in relatia voastra de amicitie ca sa realizezi faptul acesta.