| Mystak3 a întrebat:

Cum sa fac sa ma regrete? Cum sa fac asta? Sa-si de-a seama ce a pierdut, pentru ca eu vroiam sa fie doar bine. dar vreau sa ma regrete si poate intr-o zi vrea sa se intoarca inapoi. treubie s-o ignor si sa nu mai vorbesc cu ea sau ce sa fac? si s-o uit. Nu vreau sa ma razbun. Vreau doar la un moment dat sa-si zica ceva de genul:"Ce am avut si ce am pierdut". Atat big grin

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si te simti tu mai bine daca zice ea "Ce am avut si ce am pierdut"?
Ignor-o si ocupati timpul cu altceva ca sa o uiti. Si nu te mai gandi sa se intoarca inapoi, crezi ca ai putea sa o ierti sau sa va impacati si sa treceti peste toate?

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai asta e foarte simplu =]]. Combina'te cu alta fata si vezi daca iti zice ceva. Daca nu iti zice nimic si nu vezi nici o schimbare la ea, inseamna ca chiar nu a tinut niciodata la tine happy. Daca o sa iti zica ca " Ce am avut si ce am pierdut" sau daca va muri de ciuda, Inseamna ca i-a pasat happy. Pentru ca as afac eu =]]. Si intotdeauna spun " Ori eu, ori nici una" happy... FUndabatting eyelashes

| minimal_6275 a răspuns:

Indiferenta doare...

| bLoOd_8500 a răspuns:

"si poate intr-o zi vrea sa se intoarca inapoi" asta inseamna sa lingi unde ai scuipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te impusti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului...
Priveste-o cu indiferenta, e cea mai buna metoda