| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai excit cand iubitul meu ma face sa-l doresc(ma saruta..pe gat.)? Caci eu am 16 ani si nu vreau sa-mi incep viata sexuala de acum.

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Pai nu poti
Oricat de mult ai incerca nu poti sa te opresti din a fi excitata la asemenea chestii

9 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Pai nu poti face nimic sa nu te mai exciti e ceva normal:d. vorbeste cu el spune-i ca nu esti pregatita inca si sa nu te mai chinuie.big grin

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Baietii fac special asa ca sa te exciti sa ii cedezi.

Răspuns utilizator avertizat
| MaxEnergyzed a răspuns:

Nu stiu dar si mie mi s-a intamplat si e tare greu...Nu poti! Spune-i (el imi zice ca nu se poate abtine) si s-ar putea sa iti spuna la fel si in cazul tau, dar pana la urma discuta cu el pentru ca vei rezolva asa.
Eu asa am rezolvat, comunicand deci comunica cu el.

| Brunettta a răspuns:

Hmm, ar trebui sa vorbesti cu el despre acest subiect si sa'i spui ca nu esti pregatita... si cu excitatul nu ai ce sa faci!winking

| CiudatuHD a răspuns:

Singura Solutzie. futete cu ell! laughing) .glumesc...nu pe buna ar trebui sa vorbesti cu el. daca el te iubeste.va fi de acord sa asteptepuppy dog eyes