| dulc3'maria a întrebat:

Cum sa fac sa raman gravida fara sa stie iubitul meu? o facem neprotejat dar el nu isi da drumu in mine.cum sa fac? msslove struckpup

Răspuns Câştigător
| # Soranna :x a răspuns:

Alta treaba nu ai? happy

21 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Uite de ce e bine uneori să dai în femei.
Ce bătaie ţi-aş da! Vai da' ce bătaie ţi-aş da.
Oricum şi el e de vină că acceptă coitus interruptus, dar asta nu înseamnă că meriţi mai puţin bătută!

| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu stiu...in timp ce el isi face treaba tu mangaie-l pe corp, inclusiv pe... poate se excita.asta e o solutie care ar putea da efecte! succes!

| ATHOS a răspuns:

Nu cred ca este corect sa ramai insarcinata fara stirea lui!
Si inca ceva : casatoriile facute din obligatie nu prea ies bine!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

In primul rand nu este corect! Un copil se face din dragoste si cu asentimentul amandorura. Ceea ce vrei tu se numeste egoim si vei plati pentru acest gest. Te-ai gandit ca poate el nu vrea si nu este pregatit pentru un copil? Nu-ti dai seama cat de greu se creste un copil, cata responsabilitate si cati bani necesita!
Apoi, te poti trezi ca el nu-l doreste si se rupe relatia dintre voi si vei ramane singura cu un copil fara tata. Sti ce-nseamna ca un copil sa cresca fara tata? Faptul ca prietenul tau ejaculeaza afara este un raspuns la intrebarea ta: nu-si doreste copii- si trebuie sa-i respecti dorinta daca-l iubesti. Daca iti doresti atat de mult un copil, spune-i dorinta ta si luati-o treptat. Intai va casatoriti si apoi decurg celelalte. Nu fii copil! Vei face doua fiinte sa sufere pentru egoismul tau, si apoi vei suferi si tu. Sper ca vei tine cont de sfaturile noastre! Succes si multa intepeciune.

| WickedBoy a răspuns:

Eu te'as bate... Dar rau!straight face

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai daca va iubiti trebuie sa vb cu el si sa ii zici ca vr sa ai un bebe sau daca vr doar sa il tii langa tine cu ajutorul uni copil nu e bine mai bine las-o balta gandetete la bebe

| swet girl 22 a răspuns:

Gabriel10 daca nu stiai spermatozoizii mor in contact cu aerul dupa cateva secunde.mai bine imbatal...sau mai bine nu incerca sa ramai gravida daca el nu vrea.ar putea sa nu recunoasca cai al lui avand in vedere ca el nusi da drumu intine...

bafta

| cryss_6160 a răspuns:

Mai bine nu incerci fara sa stie pentru ca ar putea crede ca nu e al lui copilul dafca ramai pentru ca el nu a ejaculat

| keepa a răspuns:

Spune-i ca iei anticonceptionale(ti le-a recomandat o prietena sau medicu ginecolog) si poate sa isi dea drumul linistit ca nu se va intampla nimicbig grin

| SlowLikeSnow a răspuns:

Vrei sa ramai insarcinata doar ca sa il tii langa tine 4 ever? Du-te la psiholog!winking fara suparare

| GymClass a răspuns:

Te doare capul?

| Dania Meitoiu a răspuns:

Vrei sa ii faci o surpriza? Mai bine spune-i ca vrei un copilas care sa va uneasca.

| IsabelaBianca a răspuns:

Esti sigura ca iti doresti asta? Esti sigura ca si el isi doreste asta? Eu zic sa te gandesti mai bine, sa nu ai parte de surprize neplacute, in sensul ca sa ramai insarcinata si el sa nu isi doreasca asta si sa ramai singura si cu bebel. Dar, daca ati discutat anterior despre asta si lui i-a "suras" ideea e simplu: ori ii spui deschis ca si tu vrei un copil (desi nu stiu de ce dar am senzatia ca nu prea stii ce responsabilitate presupune) ori ii spui ca pentru placerea ta iti doresti sa ejaculeze in interior si a doua zi de dimineata te duci la farmacie sa iti iei "pilula de a doua zi"...este o pastila magica ce nu permite instalarea sarcinii dupa un raport sexual neprotejat, este un fel pastila anticonceptie numai ca se ia in cazuri de extrema urgenta si numai o data la 6 luni. Bineinteles, dupa ce ii spui asta iubitului tau (daca reusesti sa fii destul de convingatoare) nu te vei mai duce a doua zi sa iti iei pastile. Ideal este sa iti calculezi calendarul astfel incat sa fii in perioada fertila cand se intampla asta pentru ca altfel nu o sa fie bebe. Dar eu iti repet, gandeste-te bine pentru ca ai putea suporta consecinte destul de neplacute.

| gabriel10 a răspuns:

Simplu, uita-te unde ejaculeaza el si ia cu degetele sperma si impinge-o in vagin.Suna dur, dar cam asta trebuie sa faci.

| bobo_2128 a răspuns:

Insalal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spermatozoizi mor la contactul cu aerul, bai "inteligentule"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu te gandesto de ce nu isi doreste un copil cu tine? crezi ca daca te iubea si te voia pentru toata viata nu facea copil cu tine? sigur tu la viata ta poate ai fost ma "iubareata" si el nu vrea sa te tina o vesnicie langa el, sau nu vrea copil acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce distrusa esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb mai intai cu el

| myty95 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat un copil mai bine ai astepta sa fie si el pregatit.Altfel o sa te puna sa faci avort sau in cel mai rau caz te va parasi si vei ramane cu un copil si ai sa-l cresti singura

| Stefan_Emanuela_Nelly_1998 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui ca daca ai vrea cu adevarat un bebe cu el incearca sai vb calm despre situatie si poate va pica de acord cu tine sa aveti un bebe impreuna