| fanicacristina a întrebat:

Cum sa fac sa ramin insarcinata fara ca sotul meu sasi deie seama
daca ma poate ajuta cineva vreau raspunsuri bune si multe sa am din ce alege...

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

Banuiesc ca sotul tau nu isi doreste un copil din moment ce nu vrei sa-si dea seama.
cel mai bine ar fi sa discutati.
sa zicem ca ramai insarcinata, si cum el nu-si doreste copilul te va pune sa avortezi.
atunci ce te faci?
vorbiti, si stabiliti impreuna cand trebuie sa apar acel copil, sa fie dorit de amandoi.

5 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Il poti face sa se simta asa de bine icnat sa uite de protectie si ca urmeaza sa se termine sau sa il tii tu langa tine cand sti ca urmeaza sa ejaculeze sau ii poti zice ca iei anticonceptionale si ca nu este nimic daca ejaculeaza in tine si tu de fapt sa nu iei sau ca te-ai protejat tu intr-un fel.BAFTAhappy

| Sperman a răspuns:

Pai nu are cum sa-si dea seama fiindca tu ai doar 11 ani.winking

| misu a răspuns:

Incearca cu mine ca nu se va prinde precis

| HelpBoy a răspuns:

Ba lasati-o ca ori e nebuna ori are chef de joaca.

| Bellynda a răspuns:

Dci poti sa consulti un ginecolog sa ti dea un tratament hormonal ceva, dar sa faci un copil ii nevoi de amandoi deci poti sa i spui sa stea linistit ca nu se intampla nimic, ca iei anti baby, acum depinde si de tine cat de repede poti sa ramai insarcinata.eu mi as dori sa raman si am discutat cu ginecologul meu si mi a spus ca depinde si de mine ca sa ramai insarcinata poate sa dureze si luni de zile, sau poti sa pici din prima happy succes