| adimancool a întrebat:

Cum sa fac sa "recastig o fata?am fost cu ea un timp pana cand s-a despartit de mine pentru altul acum ala a parasito si eu cam nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| SarahMaria a răspuns:

Ce treaba mai ai tu? Din moment ce ea te-a lasat pentru altu. nu se merita! Nu trebuie sa te faci pres in fata uneia care te-a lasat cu ochii in soare! Gaseste-ti mai bine pe altcineva, care stie sa te aprecieze! Nu mai privii in trecut!

3 răspunsuri:
| spydy94 a răspuns:

Nu te prosti sa te impaci cu ea... daca te-a lasat pentru ala inseamna ca nu te mai placea

| adimancool explică (pentru spydy94):

Sunt constient d asta da acum el a lasat-o.si sunt confuz rau de tot

| spydy94 a răspuns:

Sti fata aia a vazut la ala ceva ce tu nu ai...probabil o masina, bani sti cum sunt fetele din zuia de azi...tu acum faci cum vrei daca tu crezi ca merita o alta sansa ofera-i, dar ai grija sa nu se intample din nou ca sa-r putea sa-ti franga inima tongue