| Bella_1624 a întrebat:

Cum sa fac sa reinvie sentimentele si dragostea din primele luni de zile intre mine si iubitul meu? Lucrurile s-au am racit, facem sex din ce in ce mai putin. Oare sa fie din cauza ca ne vedem foarte des si stam mereu impreuna? Tin sa precizez ca prietena mea se vede 1 la 2 zile cu prietenul ei si e nerabdatoare sa il vada sau sa primeasca un sms sau un telefon de la el. Asa eram si noi in primele luni, dar acum parca "a murit cineva" parca din obligatie trebuie sa ne vedem. Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Pai i-ai oferit prea mult, nu ii dai timp sa i se faca dor de tine happy Cel mai bine este sa iesi cu prietenele tale la greu, distreaza-te si pune relatia pe locul 2, tu fiind pe primul desigur big grin. De asemenea nu ar strica sa il lasi pe el sa te sune / sa-ti dea mesaje, sa te cheme la intalniri... lasa-l sa se intrebe de tine... sa fie intrigat, gelos, curios. Era o vorba "daca nu devii tu problema barbatului tau, va deveni alta " laughing). Din cand in cand, poti chiar sa fii ocupata/cu tel inchis. Nu e cea mai corecta metoda (nu-i asa baieti?laughing ), dar functioneaza, te asigur. Intotdeauna.

3 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Incercati sa reluati timpul de dinainte, sa va amintiti cum erati atuncia si sa fiti la fel ca atuncia. Vedeti-va putin mai rar nu chiar tot timpu. Incearca sa petreci mai mutl timp cu prietenele tale si asa o sa ii duci dorul prietenului tau, si la vedere o sa fie o fericire reciproca. Introdu lucruri noi in programul tau, citeste si intereseaza-te pe net cum sa il innebunesti la pat pe baiat. Nu vreau sa par o usuratica, dar sexul oral tot timpul da rezultate crede-ma.winking Daca stii perfect cum sa faci, da rezultate perfecte. Se si gaseste o carte pe net despre asta, publicata de catre un barbat, am avut-o si eu la randul meu dar am dat-o mai departe. Am invatat sa fiu experta incearca si tu la fel! Succes iubita si pupici, nu lasa o relatie sa treaca daca va iubiti, nu merita. happy

| Sigmund a răspuns:

Da, sa stii ca asa este.Acum ca va vedeti foarte des el nu mai simte acelasi dor fata de tine, ci daca poate v-ati vedea sa zicem de doua ori pe saptamana, atunci ar avea loc o rasturnare de situatie.Sunt de parere ca daca imi urmezi sfatul, lucrurile vor reveni intre voi asa cum au fost mai demult, in cele din urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a intervenit monotoniahappy