| Deucii a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa fie mort dupa mine plzz ajutati-ma dau funda:X:X:

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Dap, ignora-l, ca atunci isi va dori si mai mult sa te cucereasca, tocmai pentru ca nu iai cazut in plasa ca celelalte, si va fi un joc interesant pentru el :->

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sinucide-te...sigur nu o sa moara inaintea ta

| TitiDrLove a răspuns:

Pai vezi cum faci sa mori inaintea lui... si va fi mort dupa tinewinking

| DracusorImpielitat a răspuns:

Imbraca-te sexy, ai o atitudine cool, ignnora-l.

| Dumnezău a răspuns:

Ii faci o felatie ca in povestile nemuritoare.Sigur o sa moara.De sculament.Sau poate de altceva, nu stiu.Da' sigur, o sa-i zapacesti presiunea sangvina.Boo-Yaah! smug

| alliss a răspuns:

I don't want to see imi vine sa te bat rolling on the floor)))) nu ai cum sa faci asa ceva. day dreaming cati 9 ani ai?

| alliss a răspuns:

Si daca tu zici ca ai " 14 " ani. ce-i cu intrebarea asta straight face?

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Omoarate tu si pune pe cineva sa il omoare si pe el. Asa el o sa fie mort dupa tine rolling on the floor) problema rezolvata rolling on the floor)

| SEAL a răspuns:

Cu fata aia never ever

| gaby37 a răspuns:

****-l pana ramane ipotent

| Sedativ a răspuns:

Impusca-te si impusca-l repede si pe el smug

| JayZei a răspuns:

Cu still

| charizard96 a răspuns:

Sarutal, spune-i ca i-ai dat sifilism si ca e pe moarte dai tu ai antidotul. asta o sa fie mort dupa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il omori inaintea ta.

| Deucii explică:

Frate voi abar nu aveti sa ajutati oameni stiti doar sa faceti misto de ei

| Deucii explică:

Draga allis nu am 9 ani ma 14 ani

| Parazitu_5010 a răspuns:

Pai, Trateazal cu ignoranta si o sa fie in limba dupa tine.
Sau Cand il vezi Chicoteste cu prietenele tale si mai uitate din cand in cand la el te asigur ca o sa fie mort dupa tine happy bafta andreea.