| MetalheadSatan666 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma placa?
Voi baietii de ce fel de fete sunteti atrasi?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Fiecare are standardele lui happy

| RAY a răspuns:

Daca vrei sex imbracate provocator, daca vrei ceva serios vorbeste cu el exprimati sentimentele, mie nu-mi plac toate fetele, cand am iubit mi-a placut doar de ea si atat

| LineGuide a răspuns:

Eu sunt atras de creierul unei fete in general, de felul sau de gandire.Dar orice baiat e atra sde fizic, deci...
Mult noroc!

| victorandrei a răspuns:

Suntem atrasi de orice fel de fete cu gandirea mai buna ca a tabig grin
Pai simplu il faci sa te placa, i-ai o zgarda si cara-l dupa tine

| Numero1 a răspuns:

Foarte important sa arate bine pentru ca asta este primul pas ce atrage un baiat dupa aia daca e frumoasa si proasta ori fuge de ea ori frumusetea acopera prostia, eu cred ca ar trebui sa fii de gasca, sa fii cat mai deschisa, draguta si genul baiatului.

| Different69 a răspuns:

Depinde de acel baiathappy. Baietii nu iubesc toate fetele...de ex: unii iubesc fete plinute, unii fete slabe, unii fetele inteligente sau altii iubesc fetele de o noapte. happy

| tsunami11 a răspuns:

Depinde baiat altii poti fi atrase de fete care sa imbraca provocator.Eu sunt atras de fete asa mai inteligente si desigur ca trebuie sa fie si dragute.

| GigiPleaca a răspuns:

Noi baietii suntem atrasi de fetele grase, sau mai sunt la cautare alea urate:X
Nu crezi ca ar fi mai bine sa inviti un baiat la suc decat sa te gandesti ce fel de fete ii plac?