| tudor4231 a întrebat:

Cum sa faci o fata sa se desparta de tine dar sa nu para ca tu ai vrea asta...

Răspuns Câştigător
| AlexisCishere a răspuns:

Fii barbat si spune-i in fatawinking

| DeeaBear a răspuns (pentru AlexisCishere):

Sa fie barbat?laughingnu vezi ca e un pusti? ce stie el ce e aia barbatie? evident nu stie ce sunt alea principii si valori. isi bate joc de saraca fata

| tudor4231 explică (pentru AlexisCishere):

Nu a fost nevoie sa mai fac nimic in acest timp ea deja era intr-o relatie cu un alt baiat straight face

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi ma indiferent cu ea, rece, dar de ce vrei sa te desparti? sau nu sti ce vrei? apoi vei regreta, gandeste calm chiar vrei asta?

| HereToHelp123 a răspuns:

Devii rece,cauti tot felul de motive de cearta, etc... Eu zic ca mai bine o termini tu happy Altfel o ranesti mai tare, stand dupa si gandindu-se ca poate nu a fost bine sa te lase, ca poate aveai tu ceva, etc... O sa fie si mai urat pentru ea happy

| tudor4231 explică (pentru HereToHelp123):

Ufff dc imi trebuie mie iubire? e asa bine sa fii singur

| HereToHelp123 a răspuns:

Pai ii explici frumos ca nu mai merge, nu te mai simti in largul tau si ca nu poti sta din obligatie. happy

| EdyakaSmoke a răspuns:

Fii femeie si minte-o frumos!

| ioanacristina666 a răspuns:

Spune-i ca nu mai merge, ca nu te simti pregatit si ca vrei sa va despartiti, dar sa nu se supere pe tine si ca vrei sa ramaneti prieteni.

| ToryWiliams a răspuns:

Incerci sa fi din ce in ce mai distant si retras... iar daca aveti si relati intime rarestele. Astea sunt cateva variante dar cea mai buna varianta e sa fi sincer.

| BoxOfAnswers a răspuns:

Sa te intilnesti cu alta fata

| tudor4231 explică (pentru BoxOfAnswers):

Mhh as parea mult prea nemernic decat sunt deja ca vreau sa fac asta :/

| WEneedPirACY a răspuns (pentru tudor4231):

Box Are dreptate, am si o alta varianta incearca sa iti inviti prietena la un film si pe cealalalta prietena asa se vor certa pentru tine apoi vei fi luat la intrebari de ce incearca sa evitii intrebarile, este la fel ca teoria cu musuroalie de furnici daca le pui una linga alta se anihileaza reciproc

| Retac a răspuns:

Nu nu o mai bagi în seama