| raspunslaoriceintrebare a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa te placa?

plzzz...

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte de discutii, si daca ii devii o prietena buna...vei reusii ceea ce iti doresti
in general un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru cum arati tine minte (sper ca te-am ajutat)

4 răspunsuri:
| xXx_6498 a răspuns:

Pai daca arati bine nu trebuie sa faci nimica, daca esti urata nu ai cum sa-l faci sa te placa

| MidnightAle1 a răspuns (pentru xXx_6498):

Nu e prea frumos acest raspuns, fetita a cerut un sfat iar tu ii raspunzi cu curu :/

| ubiticatha33 a răspuns:

Imbracate cat mai frumos, sa te vada cat mai frumoasa.intra in vorba cu el, incearca sa ii devi treptat o amica foarte apropiata sa ii ajungi la inima lui... funda?smug

| MrsMary a răspuns:

Fii tu insuti! sigur intr-o zi un baiat o sa te placa aa da si nu uita sa fi o persoana buna happy