| victoria_9469 a întrebat:

Cum sa fiu mai feminina?

Răspuns Câştigător
| crynna_5193 a răspuns:

Acuma nu te da sa te impli cu detoate gen pitipoanca:D feminin nu inseamna fusta pana in fund sani pe afara cu gentuta in mana tinando in erectie:Dasta e descrierea la o pitipoanca:Dpoarta ce-ti place dar sa se ti se potriveasca sati placa tie de tine cand te uiti in oglinda, bijuteri micute nu ca lantu de la catel:Dgentute micute nu bagaje, parul pieptanat nu trebuie sa iti faci coafuri sa se vada ca te straduiesti sa faci ceva naturala, cu zambetul pe buze, uitate la pitipoance ca isi fac poze cu mutrite de zici ca sunt niste acrituri:Do sa-mi dai dreptate http://cocalari.com/page/207/

5 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Pai in primul si in primul rand, machiajul si "zdranganelele" sunt foarte feminine. De asemenea, daca nu esti prea mica (la varsta ma refer), poti purta tocuri. nu exagerat de mari, dar tocuri care iti pun in evidenta fesele. Nu uita de rochite, fustite, si decolteuri smug. Dar nu exagera cu decolteurile laughingbig grin

emmy.

| Fetita a răspuns:

Hey, uite, eu nu sunt tocmai fata care sa iti explice cum sa devi mai feminina. Nu ma dau in vant dupa machiaj si rujuri sau dupa haine elegante. Prefer blugii si tricourile... Nu ma dau in vant dupatocuri sau chiestii de astea. Imi plac jocurile care nu plac multor fete insa cine ma place ma place asa cum sunt, cu bune si rele. Sunt mai baietoaica eu de fel insa imi place felul meu de-a fi si nu l-as schimba pentru fite de fetita cocheta si aranjata. Parul meu nu arata perfect in orice parte a zilei mai ales ca este putin cam cret si uneori sta in toate directiile insa cine ma iubeste, ma iubeste pentru ceea ce sunt nu pentru ceea ce nu sunt. Eu nu-mi doresc sa fiu mai feminina, nu sunt genul meu fitele si sclifoseala. Eu cred ca cine te place te place asa cum esti fara sa devi pers care nu esti. Poate esti destul de feminina doar ca nu iti dai seama, frumusetea naturala este oricum mai buna decat cea artificiala.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai... sa fi mai feminina: sa te porti mai sexy, sa te machiezi mai tot timpul, sa faci baieti sa intoarca ochi dupa tine (dar pana la o anumita limitahee hee sa stai mai mult cu fetele (sh ca baieti) etc ...restu vine de la sinewinking

| Suzy a răspuns:

Sa te imbarci sexy, sa te machezi, sa nu injuri, sa nu scuipi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, imbracandu-te cat de cat sexi, purtand bijuteriihappy avand o cuafure cat mai feminina.happy