| Unlucky a întrebat:

Cum sa fur iubitul unei fete, usor si repede?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să distrugi o relație?
Nu gândești?
Pa, pa.

| Cigαяєttє a răspuns:

Sincera sa fiu nu este frumos sa faci asa ceva, poate cei doi se iubesc si nu ar trebui sa intervii, insa daca nu se iubesc si nu exista nimic intre ei, ai putin rabdare, cand va ramane singur vei putea fi cu el.

| h3r a răspuns:

Asa cum o sa ti-l fure si alta tie.

| PattyC a răspuns:

Nu o sa poti sa il furi daca el tine la ea, asa ca lasa-l in pace si gasesteti altul.
P.S nu o suporti pe fata aceea sau ce?

| Unlucky explică (pentru PattyC):

Daaa o urasc. faza e ca eu nu sunt indragostita de baiatul ala, da vreau sa ii fac in ciuda lu' aiarolling on the floor)))) am motive asa ca.

| nhgvhyg a răspuns:

Pune pe cineva sa il rapeascalaughing))))))) mama ce intrebari

| AleCsuţaa a răspuns:

Cel mai uşor este să-l laşi în pace. Cum te-ai simţi dacă cineva ţi-ar fura ceva la care ţii extrem de mult? Găseşte-ţi şi tu unul şi uită de ceea ce doreai să faci.

| cristina1983 a răspuns:

Sti cum să-l seduci dacă are deja o iubită
1. Fii o prezenţă feminină şi cochetă ori de câte ori îl vezi

Bărbaţii se uită după alte femei, chiar dacă sunt cu iubita de mână. Aşadar, adoptă o atitudine de femeie fatală, poartă tocuri, părul lăsat pe spate şi arcuieşte-ţi genele cu rimel din belşug. Atrage-i privirile cu sex-appeal-ul tău! Fii o tipă fermecătoare ori de câte ori ştii că va fi şi el prin preajmă. Dacă iubita lui nu se mai îngrijeşte, iar cei doi sunt de mult timp împreună, sigur va fi atras de o prezenţă feminină seducătoare. Sper sa-i reuseasca ce tei propus.

| qwertylovet a răspuns:

Deci haide sati raspunde eu laughing. Si mie-mi place de o fata si fix cand inceapea sa ma streseze fata s-au despartit si acum al luat-o eu.laughing trebuie sa ai rabdare...

| iuliia_6957 a răspuns:

Mai fetita stai in banca ta, sper sa-ti fure si tie o fata prietenul sa vezi cum e!hee hee

| Unlucky explică (pentru iuliia_6957):

Ce-ar fi sa stai tu in banca ta? nu ti-am cerut parerea. daca nu ai un raspuns la intrebare nu mai adauga un "raspuns"! lol.

| iuliia_6957 a răspuns (pentru Unlucky):

Scumpa mea, atata timp cat ai postat intrebarea pe site fiecare isi spune parerea, daca tu esti curvulita e strict problema ta! "lol"

| Loreddana a răspuns (pentru iuliia_6957):

laughing i-ai zis-o

| Unlucky explică (pentru iuliia_6957):

Nu e un site de spus pareri, si nici nu v-am cerut parerea, da unii sunt asa mai prosti ca tine incat nici nu stiu pe ce site se afla. hai jet

| AssulDeRomb a răspuns:

Pai eu cand eram cu o fata si alta vroiam sa fie cum mine adic ''sa ma fure ''
si ca sa nu o fac pe una dintre ele sa se supere m-am gadit sa ma bag cu amandoua laughing) bine una dintre ele era cum ar fi amana pentru ca stia ca am prietena big grin laughing ai putea sa incerci sa fi amanta lui laughing