| superboys a întrebat:

Cum sa-i arati la o fata ca o placi?

Răspuns Câştigător
| EdiC a răspuns:

Ma nu e prea usor ca cred ca ai emoti deci prima data vorbesti ceva pe facebook sau mess ceva nu stiu gasesti tu ceva dar sa fie interesant... vorbesti asa cateva zile ii zici noapte buna...si din astea si dupa aia ii ceri nr de tel.si ii mai spui ca ii draguta si o intrebi daca are prieten si daca zice ca nu ii spui ca daca ar vrea sa aiba si daca spune ca da o intrebi daca vrea sa fie impreuna cu tine. dar vezi spune-i asta cu prietenia dupa ce o cunosti mai bine si dupa ce te cunoaste si ea pe tine foarte bine ok? sper ca team ajutat.succes!

7 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Orice fată îşi dă seama dacă un băiat o place sau nu.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Prima data imprietenestete cu ea, si invit-o la un suc, sa-i spui daca vrea a tineti legatura, vorbiti pe mess sau facenook, si pana o s-o cunosti mai bine trimite-i o floare si spune-i ce simti pentru ea Succes! Ceau wave happy

| GiaNina29 a răspuns:

Vorbeste cu ea, respect-o, fa-i pe plac, invata-i placerile, hobby-urile. Intra in discutie cu ea si fa-o sa rada!

| hatakamanusi a răspuns:

Ii faci ochi dulci si ii spui big grin

| AlexCM a răspuns:

Trebuie sa fii tu nu te lua dupa toata lumea. totusi si eu am sa iti dau un sfat. incearca sa te imprietenesti cu ea, vorbetei frumos si cand te simti pregatit iti iei trandafirul rosu dupa tine si ii spui ca o iubesti ca ai vrea sa iti fie iubita happy e doar un sfat

| alinathebest a răspuns:

Invite'o la o plimbare in parc, fetele de obicei isi dau seama pentru ce sunt astfel de intalniri. Daca nu vine, treci mai departe

| Anonima170 a răspuns:

Pentru a arata unei fete ca o placi mai intai trebuie sa va imprieteniti. Dupa un timp in care veti avea timp sa va cunoasteti o vei intreba daca vrea sa ieasa cu tine, si daca raspunsul va fi pozitiv inseamna ca si ea te place sau ca vrea sa te cunoasca mai bine. Oricum incearca sa o "cuceresti" si nu te da batut. big grin