| tinutzZa_6110 a întrebat:

Cum sa-i dovedesti prietenului tau, ca intr-adevar tii la el foarte mult?! ce anume poti face pentru el... dati-mi va rog niste idei...plizzZz

Răspuns Câştigător
| mikkaella a răspuns:

Incearca s.ai vb cat mai dragastos... sh can esti cu mai multi prieteni incearca sai dai mai multa atentie

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa faci sex nebun cu ellove struck

| answer a răspuns:

Dadonexus are dreptate! Asta e cel mai corect raspuns pe care il poti primi la intreabarea ta!

| dadonexus a răspuns:

Asta se dovedeste in timp cu iubire si sinceritate nu pe loc.

| tinutzZa_6110 explică:

El vrea sa fac un gest pentru el...dar numi spune anume ce si-ar dori.mi-a spus sa ma gandesc singura! dar nu-mi vine nimic prin cap.