| Dolly_2428 a întrebat:

Cum sa-i spun ca il iubesc fara sa ma fac de rascrying? va rog am nev de ajutor baiatul pe care il iubesc da semne ca ma place dar nu sunt sigura si imi e ca daca il intreb ma voi alege cu un potential nucrying si imi e ca dupa aceea nu va mai vorbii cu minesad am nev de ajutor va rogcrying Avand in vedere ca la mess a schimbat imaginea simpla pe cea cu inimioare imi trimite pupicuri si tot felul de inimioare dar cand dau massuri de genul: am sanse la tine: da. nu... poate. scrie mereu la status nu e bili(pentru ca asa i se zice) voi credeti ca ma place?sad Dau funda:*love struck

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Fetelor! Ma dezamagiti. Cum, va lasati voi jos pentru un tip?
Hai mai, iubita, uite ce trebuie sa faci :
Sa arati mereu bine, sa fi amuzanta, sociabila, sa-i fi alaturi cand are probleme [ dar daca nu vrea sa vorbiti despre asta, nu insista.]. Sa vorbiti cat mai des[pe mess, afara], intereseaza`te de ce`i place. Incearca sa nu`i dai prea mult de inteles ca vai "mori dupa el".

Daca nu-l cuceresti, las`o balta.
Apoi, daca incepeti sa fiti mult mai apropiati, ii spui asa in gluma, si totul vine de la sine. Eu asa am facut. Aveam emotii. dar mi-a dat mesaj unde ma intreba daca vreau sa ma impac cu fostul, i-am spus "Nu, cred ca-mi place de tine.". si-a venit de la sine.Noroc!

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Cati ani ai? fi mai curajoasa dar nu ii spune tu. mai asteapta sa incerce el

| Dolly_2428 explică:

Eu am 14 ani (pentru misu)