| Roxidd19 a întrebat:

Cum sa-i spun fostului meu prieten ca vreau sa fiu iar cu el? avem o saptamana de cand nu mai suntem impreuna.[ imi este dor de el si inca il mai iubesc]. ce sa fac?crying FUNDA!

15 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sa ii spui ceea ce ne-ai povestit si noua ca inca mai ti la el si ca vrei sa continuatiwinking
daca te-a iubit vreodata sigur o sa va impacati insa daca nu eu zic ca nu meritawinking

| Azµre a răspuns:

Dar de ce v-ati despartit? daca ti-a dat el papucii sa fie clar ca el nu te mai iubeste sau nici nu te-a iubit vreodata. Daca i-ai dat tu papucii, pai depinde de ce? de cand sunteti impreuna etc etc... Daca te-ar fi iubit ar fi venit inapoi daca i-ai dat tu papucii. Acum nu stiu care e situatia voastra.

| Roxidd19 explică (pentru Azµre):

Pai s-a bagat o fata intre noi cu intentia sa ne desparta... El m-a sunat intr-o zi si mi-a spus / In ziua cand m-a sunat l-am vazut dupa o ora si nu era foarte zambaret ca de obicei so era cu privirea in pamant. acum nu stiu... Cand ne vedem imi zambeste si se uita insistent in ochii mei.straight face

| Azµre a răspuns (pentru Roxidd19):

Pai si motivul? s-a bagat aia si ce a crezut-o pe aia si nu pe tine sau ce ca nu inteleg?

| Roxidd19 explică (pentru Azµre):

A nu... aia era o foarte buna prietena cu el. Dar ea a facut niste figuri cand ieseam afara si comenta si vorbea urat da...

| Azµre a răspuns (pentru Roxidd19):

Nu stiu de ce iti bati capu acu cu baiatu asta?
aveati mult timp impreuna?

| Roxidd19 explică (pentru Azµre):

Implineam aproape 2 saptamani.

| Azµre a răspuns (pentru Roxidd19):

Prea putin, dai cu flit daca a crezut pe alta si nu pe tine, daca te placea nu va putea desparti nimeni... asa ca ori vb cu el serios si vezi ce vrea ori il lasi si nu-ti mai bati capul cu el

| Roxidd19 explică (pentru Azµre):

Ok. Mersii de raspunsuri :*

| Azµre a răspuns (pentru Roxidd19):

Npc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui pur si simplu. daca e ii spui pe mess

| Dany_Daniel_1998 a răspuns:

Ii spui ca inca il mai ibeti si suferi dupa el si vrei sa fi q el din nou si daca te iubeste va vrea

| LulyXOXO a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti [ bine,, stiu ca la vorba ii usor iar la practica greu dar] daca nu o vei face el va gasi in scurt timp pe alta ca sa poata uita de tine. Iti sugerez sa ii spui pe mess, acolo e mult mai usorhee hee

| sakura_7121 a răspuns:

Pai si eu sunt intr-un fel sau altul in situatia ta! in primul rand intreaba-l cu cine mai este si cum sta cu dragostea caci daca este cu alta fata... nu cred ca vei mai putea avea vreo sansa decat daca te iubestewinking iar daca nu este cu nimeni il poti intreba daca inca te mai iubeste si din aceasta intrebare vei da in mai multe subiecte happy daca va iubiti pacat sa nu fiti impreuna... in dragoste si razboi orice este posibil :* eu iti urez bafta cu gajiu si mult noroc!

| punkfan a răspuns:

Stabilestio intalnire si ii explici(apropo o intalnire intr-un loc dragut)un parc etc. apoi ii spui ca nu ai trecut pste relatie si il rogi sa se reinpace cu tina.te-am ajutat? mult noroc!