| passenger a întrebat:

Cum sa-i spun prirtenului meu sa nu-mi mai faca cadouri? straight face Stiu,este o intrebare ciudata... Chestia este ca imi face cadouri de fiecare sarbatoare (Valentine's Day,1 Martie,8 Martie,Craciun etc.) si eu ii fac lui,dar cand vad cadoul nu arat ca imi place foarte mult. Asa sunt eu... Adica nu arat ca ma bucur. Am observat si eu ca se uita ciudat (probabil observa ca ma prefac) si de aceea as vrea sa-i spun sa terminam cu cadourile. Nu este vorba ca nu-mi place ce-mi ia!
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Unele ar da orice sa aiba si ele un baiat ca asta! Pana la urma nu vad nimic rau in a face un cadou, adica ii pasa de tine prin gesturile lui. Ai proceda gresit daca i-ai spune sa termine cu cadourile.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| criisz a răspuns:

El se gandeste la tine si iti arata asta prin fiecare mic cadou pe care ti-l ofera. S-ar putea sa-l dezamagesti daca i-ai spune sa inceteze. Nici nu trebuie sa te prefaci ca-ti place foarte mult, ci doar sa-i multumesti happy

| al3x17 a răspuns:

I-al pe ocolite si in momentul oportun ii spui asta sincer sunt sigur ca va intelege

Funda?

| BulBuci a răspuns:

Spune-i parerea ta, spune-i ca iti plac cadourile si mai ales cele care vin din partea lui dar ca u nu esti genul de persoana care sa " sara in sus " la fiecare cadou primit si ca tie iti este suficient sa-si exprime dragostea prin alte modalitati...