| bya5 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca vreau sa ne despartim? adica el s-a comportat prea frumos cu mine. dar eu nu tin la el...as vrea dar nu pot sad. cum sa-i spun? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Exista un cliseu : incepi prin a-i spune cat este de deosebit si cat de minunate au fost clipele petrecute impreuna, dar ca nu simti nimic pentru el, iar el nu are nicio vina si speri ca intr-o zi va gasi o fata care sa-l merite... big grin

5 răspunsuri:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

U nu poti ramane cu el daca nu-l iubesti asta-i clar...si mai ii clar ca nu ai cum sa nul ranesti oricat de frumos iai spune.insa poti sa il inviti la un suc sai spui ca intr-adevar ti la el dar ca la un amic si nimic mai mult sai spui ca merita o fata care sal iubeasca enorm pentru persoana care e si sai spui ca regreti ca nu ai sentimente pentru el.succes.

| Decebal a răspuns:

Esti proasta!

| Denii_9937 a răspuns:

Fa`l pe el sa se desparta de u.
sau trimite`i un smslaughing

| Angel_4471 a răspuns:

Ii spui ca nu simti nimic pentru el si ar fi mai bine sa ramaneti prieteni.

| mariiia_4064 a răspuns:

Sigur nu ti la el? pentru ca din ce scrii cred ca nu vrei sa il ranesti explicaica tii la el ca la un prieten. si ca nu vrei sa il ranesti dar nu mai merge ca si cuplu