| mimi_1975 a întrebat:

Cum sa iau initiativa in minile mele cind un baiat ma place da-i cam timid? tot timpu am noroc la asa ceva-dar niciodata n-am procedat corect...nu sunt pers care face primul pas-dar acum nu vreau sa pierd relatia asta.FUNDA.mersi mult

2 răspunsuri:
| mimi_1975 explică:

De la bun inceput concretizez-nu in sensul intim... vreau pentru inceput sa creasca prietenia intr-o relatie;-)

| adrian_8943 a răspuns:

Daca nu ai procedat corect pana acum, incearca sa nu faci acelasi lucru acum.