| Abstract a întrebat:

Cum sa ii arat iubitului meu ca il iubesc si ca nu o sa il insel. Inafara de faza cu facutu sex tinand cont ca am facut-o

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna.eu nu cred ca sexu e o dovada de iubire,pentru ca multi baieti au aventuri(adica o face cu una,apoi n-o mai vede toata viata,sau poate o mai vede, dar. fara sa-si aminteasca ca a fost candva a lui)si nu cred ca poate sa iubeasca o ''aventura''.nu exista o regule prin care sa-i arati, trebuie doar sa-l faci sa simta ca il iubesti.ca de obicei cuvintele sunt doar aruncate in vant, adica poti spune cuiva ''te iubesc'' fara sa simti acel sentiment.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sexul nu garanteaza fidelitatea in niciun caz.

Ii arati iubirea si increderea prin fapte: fii tandra,lipicioasa,spune-i ca il iubesti mereu, nu fii stresanta, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| chiury a răspuns:

Eu zic ca e bine sa ii reamintesti inca o data de asta... vorbele nu inseamna nimic lucrul asta e adevarat, dar e o relatie, si relatia presupune si comunicarea persoanelor in cuplu, poti sa alegi 2 lucruri ori ii mai zici inca o data, ori, ii demonstrezi prin faptewinking