| Peachy a întrebat:

Cum sa ii atrag atentia si sa il cuceresc fara sa para ca as simti ceva pentru el? (tin sa mentionez ca suntem in aceeasi scoala si nu suntem apropiati) Fundahappy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Din contră ca să îl cucerești trebuie să vadă că simți ceva pentru el!
Pentru început să socializezi cu el, să vorbiți, să vadă că ești de treabă și până la urmă să te invite în oraș!

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru Azµre):

Sunt de acord cu tine nu am inteles niciodata treaba asta il plac dar nu stiu cum sa ii spun

| stark47 a răspuns:

De ce ai face asta? in primul rand, ca sa fii cu cineva ai nevoie de sentimente.

| Peachy explică:

Nu vreau sa imi arat sentimentele pentru ca nu sunt sigura daca este atras de mine, nu imi place sa ma arunci cu capul inainte, atractie da insa pana la sentimente mai avem

| Roxx123 a răspuns:

Heyhappy
Pai eu zic sa incerci sa il cunosti sa intrii in vorba cu el, hiar nu prea stiu ce altceva sa iti zic, dar ar trebui sa vada ca iti place de el.happy