| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii demosntrez prietenului meu ca il iubesc?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aerosmith a răspuns:

Cu timpul. Lasa timpul sa treaca.

Răspuns utilizator avertizat
| ionela86 a răspuns:

Fi tandra, vorbeste-i frumos, sustine-l in tot ceea ce face, dai atentie maxima... dar mai intai gandeste-te daca merita sa ii demonstrezi ca il iubesti.

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Poti sa ii dovedesti ca il iubiesti prin a-i spune ca este frumo ...ca iti place ochii lui cum se comporta luandu-l in brate cand e bine dispus si cand e suparat sa te duci la el sa il incurajeziwinking Iti zis eu sigur ca o se se prindabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ii demonstrezi, sa-i aduci dovezi de iubire? Nu simte iubirea ta? Scuza-ma dar pe mine ma enerveaza intrebarile acestea. Ce relatii aveti voi incat sa trebuiasca sa faceti demonstratii, gesturi marete de iubire, ca sa va creada, sau sa ii satisfaceti orgoliul... De ce toate astea? Intr-o relatie de iubire, te porti normal, asa cum simti; cu tandrete, respect etc. Dovezile de iubire pana la sacrificiul suprem si alte alea, vedeti doar in filme, in rest, iubitii se comporta NORMAL!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot spune, ca ma filmeaza.