| andreisoho a întrebat:

Cum sa ii pun mana iubitei mele la fund ea a spus intr-o intrebare ca s-ar simti naspa?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De fundul ei i ti arde bre? Cartea tată.

| Leerix a răspuns:

Pune mana pe carte, nu pe fundul ei! laughing

| Ralien111 a răspuns:

Pai ii pui si tu mana mai discret, nu asa in orice moment cum ar fi: cand va sarutati, cand va imbratisati, noaptea cand o conduci spre casa. Funda?

| CrazyK1ll3rul a răspuns:

Ma big grin eu sunt in a 7-a laughing
am pus mana la fund la cateva fete laughing de la una mi-am luat o palma nu-i bai laughing daca ea zice ca nu-i place, nu o crede laughing asa am si eu in clasa rolling on the floor