| Adidada a întrebat:

Cum sa ii pun mana la fund iubitei mele fara sa se supere? Dau funda repede

Răspuns Câştigător
| b33a a răspuns:

Pai incerci sa o atingi incet in timp ce o saruti :* Fa acest lucru intr-un mod elegant si nu badaran :* Ai rabdare poate nu o sa accepte din prima dar cu timpul se obisnuieste :* Incearca sa o iei usor nu te grabi :* Ainge-o incet si nu fi brutal, incearca sa ii atragi atentia cu saruturi sau alte chestii sa nu realizeze ca ai mana pe fundulei! Bafta :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din moment ce pui intrebare asta e clar ca nu sunteti la varsta la care sa faci asa ceva

| MskDesign a răspuns:

laughing Tare!
Pai, daca am inteles bine, e iubita ta?!
Sarut-o pasional si cu eleganza vei putea pune mana pe latura b si nu numai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Sarut-o pasional, apoi, pune-ti mana pe spatele iei, mangaie, mangaie, si incepi sa te duci tot in jos... si ajungi la fundul ei laughing

| TerenteFTW a răspuns:

Cu mana!