| tigersss a întrebat:

Cum sa ii spun iubitului meu ca mai am pe cinave? casa nu se supere?
Am mai multi iubiti si nu stiu pe care sa il aleg. Ce credeti sa raman doar cu unul sau sa ii pastrez pe toti?

Răspuns Câştigător
| florinnica83 a răspuns:

happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy mai in acest caz vad ca te cofrunti cu o mare dilema si sincer iti spun ca te compatimesc, dar am un sfat si pentru tine ce l-am dat multor prieteni de pe T.U.P. care pe urma mau cautat sa-mi multumeasca. iata sfatul meu: Buna, eu sunt Florin si din lipsa de ocupatie am intrat pe T.P. U. unde am gasit intrebarea ta care pe mine ma miscat, ca sa nu mai spun de falui in care vorbesti de aceli norocosi. Eu sincer am un sfat pentru tine, dar nu inainte de a te intreba eu ceva: Tu crezi in Dumnezeu? Daca raspunsul tau este da, atunci sa stii ca ma bucur mult pentru tine. Uite care este sfatul meu pentru tine: Sa sti ca obisnuiam ca de fie care data cand intlneam o fata si inima imi spunea ca ma potrivesc cu ea si ca ea ar fi fata cu care eu voi putea avea o frumoasa viata alaturi de ea, incercam sa o aduc in rugaciunile mele catre Dumnezeu. Il rugam pe Dumnezeu sa-mi dea un semn sau ceva sa-mi arate prin gesturile ei ca ma merita sau o merit, dupa acesta rugaminte mea adaugam la incheierea rugaciuni cu urmatoarele cuvinte; Doamne, daca vei sti ca intr-adevar aceasta fata pe care eu o plac si o doresc in viata mea ma merita sau invers, Atunci arta-mi un semn in care doar eu sa il pot vedea ca ma merita sau o merit, si apropie-ne cat mai mult inimile unul de altul, invatane sa stim sa ne iubim cat mai mult unul pe altul. Dar daca nu este pentru mine si tu cunosti foarte bine acest lucru, te rog da-mi intelepciune si rabdare sa accept situata si trimito cat mai departe de inima mea ca sa nu imi fac rau de fiecare data cand o vad. Vreau sa iti dau garanta ca aceasta rugaciune daca are tot ce-i trebuie, adica (CREDINTA) vei avea multe satsfacti sufletesi cat si multumirea inimi tale ca nu ai facut un mare pas gresit si nu te-ai grabit. Daca doresti sa discutam mai mult despre acest subiect te invit pe yahoo sau hotmail cu numele de nicaflorin83 la ambele mesuri si sa discutam. mult noroc

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din punctul meu de vedere, a avea mai mulţi iubiţi în acelaşi timp echivalează cu imaturitatea. Nu îmi pot da seama dacă întrebările tale sunt în concordanţă cu realitate sau doar extrase din imaginaţie, însă dacă vorbim despre primul caz atunci te sfătuiesc să realizezi că într-un anumit moment al vieţii tale va trebui să apelezi la seriozitate şi respect de sine, şi nu la încercări fără viitor sau jocuri copilăreşti.
Având enşpe băieţi în jurul tău nu ajungi nicăieri, ba chiar creezi o imagine repugnantă pentru cei din jurul tău. Învaţă să te rezumi la o singură persoană, cu condiţia ca respectivul băiat să fie demn de alegerea ta.

| pufarina95 a răspuns:

Spune-i ca voi ati inceput sa va departati unnul de altul si pentru ca el nu-ti mai arata ca te iubeste ai gasit pe altcineva care iti arata cu adevarat. parerea mea este sa ramai cu acela care tine cel mai mult la tine si care ti si tu normal...

| harciog a răspuns:

Mai bine ai constientiza ca, odata ce tinzi spre mai multi barbati, este clar ca nu ai nici un iubit.

| lilandy a răspuns:

Ti-au citit intrebarea la razvan si dani rolling on the floor))) hahahaha

| Ritska a răspuns:

Doamne, a citit intrebarea la Neata rolling on the floor))))

| Cereala a răspuns:

Serios? am ajuns sa citim intrebarile stupide la tv?! straight face

| Ionutznutzy a răspuns:

Avea dreptate razvan, rezolvi cu mama de mana laughing)

| Darius19002 a răspuns:

rolling on the floor sa imi puste tastatura de stiam ca de aici au citit intrebarea rolling on the floor in cazul asta sa mai caute ca am vazut una care o intrebat ca poate ramane gravida de la cerneala? rolling on the floor)))))

| shippo3313 a răspuns:

Fa cum o zis razavan te duci cu mama de mana la usa

| Alexakos a răspuns:

La 14 ani faci sex esti cu o gramada de iubiti si alte cele... si mai spuneam de fosta mea care are 18 ani, ca e o curva. dar se pare ca altele incep de la varste mai mici. bafta in continuare la prostitutie. la ce faci tu si ce intrebari pui nu ma pot abtine. cumva iei si tu droguri? cum pla mea sa fi cu o gramada si sa mai si pui intrebarea asta? nu ca Romania asta s-a dus de rapa rau de tot.

| SunShine_6784 a răspuns:

Te felicittt laughingintrebarea ta a fost citita la neata cu razvan si danirolling on the floor

| tigersss explică:

Idioti fara viitor