| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca vreau sa fiu cu ia? metode...:X

Răspuns Câştigător
| Bobolina125 a răspuns:

Cred ca... ar trebui sa o iei usor. Fii dragut cu ea, poarta-te dulce in preajma ei, fa-o sa rada, zambeste-i afectuos si incearca sa petreci cat mai mult timp langa ea fara sa fii prea insistent sau prea bagacios.
Apoi, vei vedea ca incet, incet veti avansa. Veti petrece din ce in mai mult timp unul langa altul si pana sa va dati seama, veti fi impreuna. Nu cred ca ar trebui sa te duci dintr-odata la ea si sa ii spui direct si scurt "vrei sa fim impreuna?" decat daca sunteti destul de apropiati, sau buni amici. Nu cred ca ar trebui sa ii spui pe mess sau prin SMS. Mie, ca fata, nu mi-ar place, desi asa e mult mai simplu. Oricum... Iti doresc succes si sa ai grija de ea cand veti fi impreuna. Ok? happy

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cerandu-i sa fii cu EA, daca se poate, desigur.

| Blondamea a răspuns:

Simplu te duci la ea cand e singura sh o intr daca vrea sa stea ca tine... fara teama ca daca iti e teama nu obtii nmk.bafta!

| Baby a răspuns:

Pai daca sunteti prieteni nu trebuie neaparat sa ii spui. Intr-un moment potrivit poti sa o saruti, dar ca sa nu o iei prin surprindere poti sa ii spui cu cateva zile inainte ca iti este simpatica si ca incepe sa iti placa de ea. Si dupa ce va sarutati daca si ea vrea sa fiti impreuna nu vad nicio problema big grin Mult succes! iti doresc o relatie lunga si fericita

Treci si pe la mine la ultima intrebare pusa te rog big grin

| Jack a răspuns:

Cauta mai ca mai sunt 1000000000000000000 de intrebari exact la fel ca asta happy! In primul rand cel mai bun sfat pe care o sa ti'l pot da :p probabil cum esti prea mic si nu sti tu prea multe no sa intelegi dar NU TREBUE SA II SPUI tongue, dupa aia esti o captura usoaratongue dai de inteles da nu'i spunetongue

| buburuza_1564 a răspuns:

Ca de exemplu mie nu-mi place chestia indirecta cum ar fi pe mess ) sau sms ) spune-i direct si fii cit mai credibil. P.S sa fiti doar voi doi.ca ea sa nu se emotioneze si sa inceapa a ride.sau a nu sti ce sa zica big grin

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Ai lăv iu fă! Tu nic nic? Incearca laughing

| fazu a răspuns:

Te duci la ea si ii zici ca vrei sa fi cu ea.mare branza

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Spune-i:
1 zi:esti foarte frumoasa si a 2 a zi spune-i:ai prieten? ei a treia zi spune-i:mi-ar placea sa fiu cu tine si asteapta un raspuns. am experienta, sunt fatahappy :d

| YaphetS a răspuns:

Pai direct sau pa ocolite! Direct:mergi la ea si ii spui te iubesc vreau sa fii cu tine si indirect ii zici pe mess sau sms

| Mafiutulion a răspuns:

Da

| Mafiutulion a răspuns:

Cum sa ii spun unei fete că vreau sa fiii cu ia