| EmilyEmi a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca nu imi place de el? adica este colegul meu si mie chiar nu imi place de el pentru ca la inceput lui ii placea de colega mea de banca si acum m`i-a spus ca ma place pe mine. Ajutoor! Pana acum i-am spus de 100 de ori ca nu imi place de el, si el tot nu ma crede si la scoala ma trage de mana si incearca sa ma sarute(pe obraz a reusit deja) si chiar daca i-am spus ca nu vreau sa stau cu el pentru ca m`a intrebat nu ma lasa in pace.Problema este ca mie chiar nu imi place de el, imi place de cel mai bun prieten al lui si prietenul lui ma tachineaza si spune ca il iubesc pe prietenul meu si nu vreau sa creada ca imi place de colegul meu pentru ca mie imi place de el. Ajutati`ma va roooog(cu ambele probleme, si cum sa ii spun ca nu imi place de el si cum sa il fac pe prietenul lui sa inteleaga ca nu imi place de colegul meu) FUNDA! Bye

7 răspunsuri:
| BlurrY a răspuns:

Atunci spune-i de fata cu el (cu ala care ii place de tine).lu celelalt ca iti place de el.si atunci o sa vada ca nu-ti place de el.si gata.ai si prieten si ai scapat si de nenorocitul alahappy da funda. daca vrei

| Aleccsandra a răspuns:

Aww.Ce sa faci?

| Aleccsandra a răspuns:

Ma spune-i,,Date dracu, esti prost nu intelegi ca nu imi place de tine?''

Ciocanele, ciocanelee!
Fundaa?

| Ioanantonia a răspuns:

Si mie mi se intampla!sad9, dar fa caterinca de el eu asa fac si toata lumea rade de el baiatul are probleme grave, dar nah spune-i ce faci bah copiil retard pe mine m-a lasat in pace, ba chiar ma uraste c alam facut de raas!devil GOOD LUCK~ nerdD
xD

| EmilyEmi explică:

Am Vorbit Fata In Fata Cu El Dar Nu Intelege! Ia`m Spus Ca Nu Imi Place De El Si Nu Inceteaza!

| cleopatramaria a răspuns:

Vb k ala de care iti plc tie.si sp caty plc de el. poate si lui ii plc de tine.adica jty baietii mai tachineaza fetele pentru ca vor sa se bage in seama k o fata de carre le este drag.si k ala lu care ii plk de tine dai un pumn in fata, evital, sp sa te lase impace ca altfel o sa aiba probleme. funda?; d

| paulaburca a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fiti doar prieteni nu iubiti! Poate te va ajuta asta! Sau poarta o discutie mai pesonala si zii ce simti! imi dai fuda?