| alex942 a întrebat:

Cum sa ii zic unei fete ca o plac.In momentul in care vreau sa ii zic ma blochez sad nu imi gasesc cuvintele.

2 răspunsuri:
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, gandeste-te ca si ea e om ca tine.Nu e mai presus ca tine si ca nu ai nimic de pierdut ca fete sunt care abia astepta un tip ca tine sa le spuna ca le placi.Pur si simplu ii spui ce simti, dar nu poezii laughing si alte chestii fii simpluwinking. Bafta big grin

| aurora50scumpika a răspuns:

Trebuie sa-ti pui in gand ca esti curajos.si daca te respinge nu e un capat de lume mai sunt fete,, Uite-te la ea.cand se uita la tine zambeste-i si vezi cum reactioneaza, daca iti zambeste si ea.sau alte lucruri pozitive, cand e singura du-te si abordeaz-o