| tennyteen a întrebat:

Cum sa il fac pe baiatul pe care-l plac sa ma placa si el? (si fara chestii din astea cu dragoste cu forta nu se poate, blah, blah, blah)

Răspuns Câştigător
| Creolina a răspuns:

Poi stai un timp si studiaza ce`i place lui si incearca sa-i atragi atentia prin lucrurile care lui ii plac ca sa puteti deveni intai amici si dupa aia totul vine de la sine.pentru ca nu trebuie sa faci cine stie ce ca sa te placa ...trb sa fii u insati sh poate chiar asta o sa-i placa la tine. adica faptul ca nu esti falsa sh o sa-l atraga tocmai naturaletea de care dai u dovada.Succes! big hug anunta`ma sh p mine cum decurg lucrurile pup! love struck :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă-te la el, scurt pe doi!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Treci odata peste faza aia cu ``cum il fac sa ma placa`.``ah vai mor dupa el``.``aaa maine stau toat ziua pe langa el, si in curtea liceului ma pun cu fetele exact in fata lui si ma uit la el``
si blah blah blah.ca astea sunt porcarii
asa fac majoritatea fetelor.se maimutaresc pe langa baieti si vor sa iasa in evidenta.in fata unui baiat comportamentul asta il face sa creada ca respectiva fata ori e pitipoanca ori e fff usor de avut.si numi cu un gest, cum esti tu in limba dupa el, te da gata.in niciun caz.
nu trebuie sa ti se puna pata pe un baiat si sa te dai de ceasul mortii sa ii atragi atentia.trebuie doar sa il placi, si sa te comporti normal, la un moment dat sa te bagi in vorba cu el, ca tot omul.sa fii mereu ingrijita si vesela si bine dispusa.sa fii in stare sa legi o fraza. ori actionezi calumea si vorbesti cu el ori o lasi balta.

| Derye a răspuns:

Dragoste cu forta CHIAR NU SE POATE, deci cauta alt fraier.

| wildthing a răspuns:

Pe tine poate sa te faca sa-l iubesti, un tip de care nu esti nici macar atrasa? Daca nu, ce sa vezi? dragoste cu forta nu se poate! Totusi, poate el te place dar nu stie ca il placi sau nu stie ca are o sansa la tine. Nu ai dat detalii, deci nu putem decat sa facem presupuneri.

| InoTkd95 a răspuns:

Eu de obicei cand vreau sa vreau sa atrag atentia vreunui baiat ma imbrac mai elegant si incerc usor usor sa vorbesc cu el mai ales daca te intalnesti des cu el la diferite activitati. La mine una da roade si imediat vezi cum imi apare un,, ADD ID" in lista si... cine e? exact baiatu doritbig grin. Succes!happy

| Blackwoman27 a răspuns:

Fa ceea ce-i place lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa-l sa te guste. ce tu l-ai placut asa pur si simplu? trebuie sa incerci sa vezi daca-ti place ceva, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cind va intilniti intimplator atingei usor mina sau... impiedica te de el.

| cristinnel a răspuns:

Pai, nu stiu depinde cati ani ai? ai putea sa bati apropouri despre lucrurile care ii plac lui de exemplu daca stii ca ii place un anume film foarte mult poti sa faci aluzii la subiectu asta si intrati in vorba va apropiati si. stiu si eu, glume fa`l sa se simta bine langa tine, iesiti si rezultatul o sa vina de la sine!