| GeorgianaDragus a întrebat:

CUm sa il fac pe fostul sa regrete ca a strikat relatia si m-a parasit pentru alta care acum la parasit si el ma vrea inapoi?

Răspuns Câştigător
| Sandilau a răspuns:

Cred ca deja regreta de vreme ce te vrea inapoi. Dar ca o lectie ai putea sa-l tii in suspans o vreme ( asta in cazul in care tu mai vrei sa fii cu el ).

7 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Hmm in foarte multe feluri depinde ce esti tu dispusa sa faci.

| niki a răspuns:

Sa ii arati ca esti fericita fara el,aranjeaza-te, sa fi tot timpu sexi si super vesela, si clar ai nevoie de un prieten, dar unu care arata mai bine ca el!

| ganeaa a răspuns:

Buna foarte simplu arata-i indiferenta nu il baga inseama si arata-i tot timpu ca esti vesela si nu te intereseaza de el o sa il doara rau iti zic eu

| mady_7279 a răspuns:

Combina.te cu un prieten de.al lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combina-te cu minewinking

| marya_9643 a răspuns:

Pai u inca il iubesti? Nu stiu fii indiferenta.asta doare cel mai tare. te pup:* ai grija

| stoli a răspuns:

Spune-i ca nu mai poti sa fi cu el niciodata si vei incerca sa te indragostesti de alt baia el va fi gelos si nu va mai incerca sa se impace cu tine