| abaalexandra a întrebat:

Cum sa il fac pe prietenul meu sa ma sarute m-ai mult?

10 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

In primul rand fa ca buzele sa fie moi, catifelate, si desigur dulci la sarut, apoi corpul tau ar trebui sa fie foarte parfumat cu niste aromatizatori ceva, pina ce va da de gust big grin

| Corinne a răspuns:

Cum sa nu vreie un baiat sa fie sarutat mai mult?straight face
Poate tu esti de vine intr-un fel:. sigura`te ca nu ai mancat ceapa sau usturoi inainte sa te intalnesti cu el, foloseste guma de mestecat sau bomboane mentolate pentru o respiratie proaspata si restul sfaturilor de pana acu.
Sau poate sunteti la inceput de relatie si totusi nu vrea sa fie atat de "disperat" dupa tine...saaa.aca sunteti de ceva vreme impreuna gandeste-te poate s`a saturat de tin.au poate esti prea pupacioasawinking. eci sunt multe variant.andeste`te;. asa`l pe el sa vina sa te sarute mereu si fa`l sa nu se mai sature de tin. n timp se va rezolva si problema asta.happy
Bafta!kiss

| theodoraafi a răspuns:

Dar de ce sa te sarute el? tu nu potitongue... fi mai indrazneata si vei reusi. asa a fost si la mine la inceput. eram timizi si acum... s-a rezolvathappy

| Ella123 a răspuns:

Pooate el vrea sa mai faci si tu primul pas... te sfatuiesc sa iei o guma sau ceva mentolat in gura, sa iti dai cu un ruj care ii place si lui si sa treci la treaba...succes!:X

Răspuns utilizator avertizat
| realitate a răspuns:

Cevanormal are dreptate dar a omis unlucru sanuti miroasa gura

| radduu a răspuns:

Fa-l sa ii placa mai mult de tine...cu cat ii place mai mult, cu atat te va saruta mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate pe dinti mai des...si ai sa vezi cum te va saruta mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite stiu ca este greu sa ai o ralatia fara saruturi... dar incearca sa il iei prin surprindere si sarutal cand va intalniti acum depinde de voi daca vrei sau nu sa fie lume...

| georgiana_6248 a răspuns:

Sau probabil nu este el atat de pupacios incat sa te saturi de saruturile lui...nu stiu...