| Diavla a întrebat:

Cum sa il fac sa imi dau seama daca ma place? Am 14 ani si ca oricare adolescenta am si eu " probleme in dragoste" Mi s-a intamplat prima data! Imi place de un baiat din clasa, acum 6 luni am facut dragoste cu el, nu sex, acum 3 luni la fel si luna trecuta din nou. Tin sa metionez ca nu eram cuplata cu el deloc. Sambata am fost la o petrecere si s-a oferit sa ma conduca acasa. Pe drum a inceput sa ma ia de mana si cand aproape ajunsesem in fata casei m-a luat in brate si a inceput sa ma sarute pasional. Era foooarte placut. M-am indragost de el inca din august si nu am vrut sa ii spun. Acuma mergem si venim impreuna de la scoala, dar tot nu stau cu el. Acuma tinand cont ca toata vara aproape nu am vorbit deloc pentru ca eram certati si dupa noaptea aceea totul s-a schimbat, vorbim 2-3 ore pe zi la telefon si la scoala ne tot tachinam... nu stiu ce sa cred. Vreau un sfat, ce sa fac? Prietenele mele zic ca nu prea e de nasul meu, e putin infidel... da mie imi place oricum.

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ai facut Dragoste -femeie tot sex e si ala -ca e Dragoste ca e sex tot te... Diferenta e la nevelu sentimentelor! Cred ca daca dupa aceste escapade ale tale cu el sta cu tine si da semne ca te palce e de Bine! Multi dupa ce sa culca cu iubitele le lasa.Cred ca vrea o relatie cu tine si nu te mai lua dupa ce zic prietenele tale, daca tu ti la el e oki, si mai ales ca so el te place.Dar am un dubiu ca ar putea sa se dea pe langa tine doar pentru a mai face cu tine inca o partida.Vezi si tu pe Viitor cum se comporta si nu mai cadea in bratele lui asa de usor -Fi mai decenta si e mai Bine-sa nu aiba impresia ca poate sa te aiba cand vrea el!

Răspuns utilizator avertizat
| Danysan a răspuns (pentru IoanaGabby22):

Ma faci sa rad -nu mai scrie prostii -serios.Pt tine exista si sex normal sau Vaginal :-p!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa ii spui ce simti pentru el, mai ales ca spui ca deja ati facut si..pasul cel mare. Ai 14 ani si cred ca te-ai cam grabit, in timp vei cunoaste si alti baieti. Mai copilareste. La varsta ta dragostea ar trebui sa fie altfel dar..adolescenti din ziua de azi vor sa se maturizeze mult prea repede. Sper ca vei lua decizia cea mai buna. Daca e iubire intre voi relatia se va consolida in timp. Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cel mai bine este să vorbeşti cu el.Doar aşa poţi afla dacă te place,ori ba! Da, gesturile pe care le face îl cam dau de gol, dar cel mai sigur e să afli din gura lui, adevărul!
Nu-ţi face planuri, aşteaptă să auzi răspunsul lui.Curaj!
Ai grijă de tine!
O seară plăcută îţi doresc.

Răspuns utilizator avertizat
| sqknight a răspuns:

Ce norocoasa esti macar tu ai pe cineva langa tine si ai reusit sa mai faci si dragoste la 14 ani, eu nu stiu unde sa-mi gasesc o iubita... care sa ma placa cu adevarat.