| Elena1234456 a întrebat:

Cum sa il tachinez pe tipul care imi place? Idei va rog! E foarte timid si eu la fel big grin.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Vreau sal tachinez. daca metoda asta o prefera elbig grin.

| Hmmmm a răspuns:

Nu cred ca tachinatul are o oarecare regula...eu cred ca totul vine d la sine.
si oricum daca vrei sa ii areti ca iti pasa d el si ca ai vrea ceva mai mult sunt nenumarate modalitati prin care sa ii areti asta nu trebuie neaparat sa il tachinezitongue

| marcelan25 a răspuns:

In astfel de cazuri cand amandoi sunteti timizi, unul dintre voi ar trebui sa lase timiditatea la o parte si sa ia masuri, altfel va veti invarti in cerc. Cel mai corect ar fi sa-i spui fata in fata.Eu cred ca o sa poti.Bafta!

| Oktavian a răspuns:

Spune-i direct ca il placi chiar daca esti timida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incepi prin impulsuri cat mai vizibile(intrebari, dialoguri, invitatii)...in acest mod vei afla si daca el te place si e doar timid sau daca cauat in tine doar o prietena.Si inca un lucru foarte important baietilor nu le place sa fie stresati.deci ia-o mai usurel. incetul ca incetul vei obtine un raspuns concret si poate de ce nu chiar si o dovadat ac ii placihappy

| fataroz a răspuns:

De ce vrei sal tachnezi daca semanati si va placeti puteti avea o relatie impreuna