| nutellasicobreala a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca prietenul meu chiar tine la mine?
Ce teste i-as putea aplica pentru a-mi da seama de asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce teste i-as putea aplica pentru a-mi da seama de asta? "

Niciodata, dar niciodata sa nu-ti ispitesti prietenul / prietena, niciodata sa nu-ti pui jumatatea la incercare, altfel risti sa pierzi pe cineva care chiar te iubeste mai mult decat oricine pe lumea asta.

Sunt oameni printre noi care iubesc cu adevarat, dar daca ai incerci, nu faci altceva decat sa arati ca pui la indoiala sentimente, iar de pierdut, tu pierzi!

Timpul, este singurul care ne incearca concret pe toti, participa ca spectator, niciodata nu-ti recomand s-o fac ca un actor, altfel suporti consecintele vietii, iar pedeapsa este una singura: singuratatea!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asta se simte foarte usor, se observa din atitudine, din priviri, din cadouri, din surprize, din tot ceea ce face si ce spune, la naiba!, nu iti trebuie si nici nu exista stfel de teste!

| Madilyn a răspuns:

Sincer, nu cred ca trebuie sa-i aplici "un test" neaparat ca sa-ti dai seama daca tine la tine sau nu. Ar trebui ca acest lucru sa reiasa din atitudinea lui fata de tine. happy Adica, modul in care se comporta cu tine, felul in care iti vorbeste, faptele lui ar trebui sa arate clar daca tine la tine sau nu.

Spre exemplu, daca e rece sau daca pur si simplu nu-i pasa atunci cand va certati si e indiferent, atunci clar - e o problema undeva.

Insa sa stii ca sentimentele adevarate pot veni cu timpul. Daca nu aveti mult impreuna, iar el nu e in totalitate deschis cu tine, mai lasa-l sa se obisnuiasca cu tine. Cu timpul o sa-ti dai seama ce simte pentru tine cu adevarat.

PS: Sper sa fie bine. kiss

| ZEU93 a răspuns:

Pai vezi daca a luat bac-ul, ala e cel mai greu test

| AdyAdeluş a răspuns:

Teste? Iar scoala? Frate, dar dc sa il testezi? Nu ai incredere in el? Atunci de ce stai cu el? Care e faza ca doar baiatul te place, daca inca sta cu tine nu? Lasa timpul sa decida cemteste va va da la amundoi, si daca le veti trece impreuna cu bine.winking

| neutrino a răspuns:

Ofera-ti, ofera-i pe prietena ta cea frumusica si vezi daca refuza.

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Roaga-ti o prietena sa vina imbracata sumar, du-te langa el si ia-l de brat, daca se uita la ea inseamna ca e...
Sau si mai simplu poti sa iesi cu el pana zice el ca te iubeste dupa aia zici "Si eu" si e Happy End, nu asa e mereu?
Fi atenta cum se comporta cu alte fete si cum se comporta cu tine este imposibil sa-ti nu-ti dai seama.
Iti doresc o seara placuta in continuare!

| vocea a răspuns:

Testul suprem ca tine la tine este acela cand te cauta mereu si vrea sa isi petreaca tot timpul cu tine si la telefon si fata in fata, tu trebuie sa simti asta, daca nu simti este o problema ori nu stie sa iti arate ori nu simte nimic succes

| sweetangels a răspuns:

Zi sa-ti ia un Ferrari si apoi te mai gandesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Titanos a răspuns:

Testele arata cat de obsedata poti fi de o persoana. Crede-ma, chiar daca trece testul si afla ca tu l-ai facut il vei speria si te va parasi. Este cea mai mare dovada de neincredere.

Răspuns utilizator avertizat