| deny96 a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca un baiat ma place? vreau sfaturi pls

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

happy In cazul in care e mai timid te priveste mai tot timpul. In cazul in care e putin indraznet incearca sa te inpresioneze si este de acord cu tine cand sugerezi ceva, incearca sa se bage mai tot timpul in seama cu tine, din modul cum se comporta cu tine, din priviri, din vorbele care ti le spune, deci din comportamentul lui iti poti da seama dca te place.
Sper ca te-am ajutat macar un pic.
Pwpici pufosi :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te priveste sincer in ochi inseamna ca te place, iar daca se uita numai la corpul tau are alte ganduri

| DorelSudoru a răspuns:

Lol te duci sil intrebi pe cel care-l banuiesti

| TheDevil a răspuns:

Te duci la el si ii zici : Ba baiatule, am vazut ca te uiti cam ciudat la mine? Se intampla ceva? el o sa zica ca nu, dupa care se duce acasa si o ia la laba cu gandu la tine pentru ca i`a fost rusine sa recunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa simti asta.