| Dragomir_Andrey_1988 a întrebat:

Cum sa imi fac fosta prietena sa sufere astfel incat sa se intoarca la mine?

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa o recuceresti. Dupa cum pui problema, daca se intoarce la tine o sa sufere.

| Prezidentul a răspuns:

Violeaz-o rolling on the floor

| neutrino a răspuns:

Trenul pierdut nu-l mai reintorci.

| peperonies a răspuns (pentru neutrino):

Nu stiu ce sa zic, unii oameni sunt atat de prosti.

| SkyPilot a răspuns:

Ia-ti gandul de la asa ceva. Sentimentele disparute nu se mai intorc. Niciodata in viata ta sa nu pierzi vremea cu o fata care te-a placut dar s-a racit fata de tine, fie ca ai fost cu ea, fie ca nu.

| Jardelin a răspuns:

S-o plesnesti peste fund. No, zic si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urat. Gandul de a iti face prietena sa sufere (subliniez sufere) pentru a se intoarce la tine este groaznic. Daca vrei sa o intorci la tine prin suferinta se cede clar ca nu o meriti si e bine sa fiti cum sunteti asa, despartiti.

| Morrígu a răspuns:

Te referi la răzbunare? Nu e prea sănătos să îi dorești cuiva să sufere, cu atât mai puțin dacă ați avut o relație intimă bazată pe sentimente. Totuși, indiferența și ignoranța doare cel mai mult.