| TheSpecialOne a întrebat:

Cum sa imi repar inima franta? Adica iubesc enorm pe cineva desi ea m-a parasit doar din vina mea si acum are pe altcineva. De fapt eu cred ca m-a mintit foarte mult si si-a cam batut putin joc de mine. Cert e ca ma doare inima cand ma gadesc la ea si tot timpul o visez si tot la ea ma gandesc dar NU O MAI VREAU. Ce sa fac? Nu m-am simtit atat de prost niciodata...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te-a mintit inseamna ca avea un scop de la iceput...O iubesti, ori nu o iiubesti sau esti la mijloc? Daca are pe altcineva inseamna ca ea te-a uitat deja, treci mai departe stii ceva? Pana la urma esti barbat, nu? Poate ai 14-15 ani (nu stiu cati ani ai am dat cu presupusul doar ) vei fi barbat cu adevarat si incepe de acum sa gandesti ca unul (adevarat).Uit-o! Poate gasesti una mai frumoasa si mai desteaăpta ca ea! Uita trecutul si acel trecut ia-l ca pe un vis urat! Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| DaW a răspuns:

Da=o dracu iesi cu fetele distreza=te smug si eu am fost ca si tine in acceasi ipostaza dar happy a trecutwinking viaata merita traitawinking nu te opri la eawinking mai sunt fete

| catamafiotul a răspuns:

Sal thespecialone tu spui ca nu o mai vrei? ...atunci de ce te m-ai gandesti la ea? incearca sa iti faci alta iubita iesi cu prietenii tai in oras fa in asa fel sa fii tot timpul ocupat si ai sa vezi ca nu te m-ai gandesti la ea... sper ca ti-am fost de folos