| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi trec iubita in telefon?

15 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

E na Vasilica sau Ghiorghita straight face. Hai acum serios, asta e intrebare de pus pe TPU?

| VadTot a răspuns:

RazaMeaDeSoare!

| AnaBejenaru a răspuns:

Poi cum vrei tu, cat timp are un nume, nu inteleg care ar fi problemalaughing...

| Evelyne13 a răspuns:

Iubiiiita:Xlove struck happy

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu as trece-o Sweet Angel = ingeras dragut big grinhappy

| drhotzu a răspuns:

Fii atent:
tastezi numarul, dupa care dai continuare, pui numele si dupa dai salvare!
o treci cum vrei, trece-o cum o alinti... asa ar fi cel mai normal!

| rousz a răspuns:

My amore :X
vida mia
sau
simplu
iubita mea
sper ca te-am ajutat!

| Skeez a răspuns:

Cum adica?
numarul ei sau ce?

| GLu a răspuns:

Sor'mea sau var'mea ca sa nu vada, ca poate mai ai ceva treaba si daca te suna sa te poti scoate...Bafta!

| Haze a răspuns:

Numar necunoscut

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Hitler rolling on the floor

| elenushha a răspuns:

Scumpa mea :X

| ionutz255 a răspuns:

Cum vrei tu man... ii scrii numarul acolo, apoi dai next sau in ce limba ai tu telefonul apoi dai salvare in tel si apoi la preunme sau la nume ii scrii cum o alinti tutongue

| 0Mrrrrrr a răspuns:

Stiu eu.:o "iubita" smug :d

| Sw33tLov3 a răspuns:

Tu ai zis ca e iubita ta... asa ca, de ce nu o treci iubita... nu soare sau steaua mea sau mai stiu eu ce. mie mi se pare cel mai potrivit asa. Tu faci cum crezi. Sper ca ti-am fost de ajutor.