| agbdlkid a întrebat:

Cum sa incepi sa vorbesti cu persoana iubita despre SEX?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! O iei pe ocolitelaughing

| ionela22 a răspuns:

Trebuie sa incerci sa te apropii de ea sufleteste,apoi sa incepi sa ii spui ca nu stii cum altii stau cu o persoana doar pentru sex,ca tu ai aprecia persoana iubita si ca daca persoana iubita ti se da daruieste ai tine si mai mult la ea ca nu te-ai rade niciodata de ea, ca ai asteptato mult timp ca nu esti obsedat, ia-o cu vorbe frumoase asta impresioneaza si o sa fie mai deschisa la subiect.Incetu cu incetu Succes!

| Sonny a răspuns:

Incepi cu un set de minciuni, apoi o dai pe sentimental, iar la final, ii faci propunerea.
PS: Nu poate cineva aici, sa vina si sa iti zica cum sa aduci in discutie subiectul asta, ar trebui sa vina de la sine, in orice relatie, unde doi parteneri se plac atat fizic.
Bafta.
Sonny

| mutzy211 a răspuns:

Ce parere ai despre sex?