| DilDau12 a întrebat:

Cum sa intreb persoana respectiva daca vrea sa fie prietena mea SAu cum sa fac nu prea stiu MS anticipat cel mai bun rasp PRimesthe FUNDA :X:X

Răspuns Câştigător
| Anne_3934 a răspuns:

Pur si simplu o intrebi : ai vrea sa fii prietena mea?[daca va cunoasteti]daca nu vrei asa direct. spune-i : stii.mie imi cam place de tineee[mai bagi ceva pe acolo ] apoi ii spui.nu aii vrea sa fiii prietena mea?big grin...asa ee cel mai simplu.sau poti apela la prieteni sa te combine ei cu ea.

2 răspunsuri:
| MetalRocker a răspuns:

Pai ii spui ca o placi ca e frumoasa desteapta si complimente de astea! Spui ca nu aveai curaj sa ii spui ca o placi dar acum ti-ai facut curaj si o intrebi! Mult noroc!

| buburuza_4437 a răspuns:

Pai ii spui ca o placi si o intrebi daca si ea te place sht daca iti zice cu da o intrebi daca vrea sa fie pr tha, daca zice ca nu, nu ii zice nk