| evaevaeva19 a întrebat:

Cum sa intrebi un baiat daca te place?
Funda

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Majoritatea baietilor ca si fetele nu vor sa auda asta in mod direct.Trebuie sa il faci sa priceapa singur.Sa ii(:*)induci asta.Cum? poate te intrebi. Destul de simplu.Sunt niste mici etape.Inainte de toate trebuie sa incerci sa lucrezi la aspectu tau daca stii ca ai deficiente si se poate inbunatatii ceva.Trebuie sa devii atractiva pentru el -aspectul cel mai important cand vine vb de seductie. Poti sa incerci, intr-o zi oarecare sa ai ceri ajutorul. Spune-i ca ai nevoie de tel sau pentru a suna pe cineva. Apoi da-ti apel pe telu tau.Cand o sa inceapa sa sune, zambeste oarecum si va intelege unde bati.Ai nr lui acum si trebuie sa treci la urmatoarea etapa.Incearca sa il suni si sa ii(:*)ceri ajutorul cu privire la un lucru la care el se pricepe. Apoi poti sa il lazui ca e un baiat destept, ba chiar unu dupa care multe fete ar alerga. Daca e genu mai cu avant, iti va zice ca si tu esti o fata dupa care multi baieti ar alerga. Daca nu- o sa zica esti Draguta. Poti sa bati apropouri cand vb cu el despre asta.Restu o sa apara pe parcurs.Important este sa vezi daca insita!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intre patru ochi.

| Biiskrem a răspuns:

De ce să-l întrebi?
Dacă îl placi tu, spune-i. Dacă nu-l placi, lasă-l în pace.

| evaevaeva19 explică:

Si daca nu pot, el e plecat pana in vara in Spania ce ma fac?

| Marcela9Xd a răspuns (pentru evaevaeva19):

Pai mai nou ii scrii pe facebook, sau la telefon!

| CristinaCtC a răspuns (pentru evaevaeva19):

Hei, imi suna cunoscut baiatul, cunosc unul care vine vara si in rest e plecat in Spania.E cumva unul pe nume Alex?

| evaevaeva19 explică (pentru CristinaCtC):

Nu,il cheama Ionut.