| babygyrl a întrebat:

Cum sa intrebi un baiat daca vrea sa fie cu tine? Sunt curioasa pentru ca cunosc o fata care a intrebat ffff multi baieti si vreau sa stiu si eu cum e? Si app vreau si eu sa fiu cu un baiat, il iubesc, ne intelegem bine, ce sa fac ca sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Am intrebat si eu o data un baiat. Sincer, atunci cand fata il intreaba pe baiat, fi sigura ca din partea lui nu o sa fie niciodata "dragoste" cum e din partea fetei.Adica,lasa baiatul sa vina la tine si sa te cucereasca, pentru ca atrunci vine de buna voie pentru ca te place mult. Atunci cand o fata vine la un baiat, parca totul se schimba si te ia drept thinking o prada usoara. Mai bine stai la moda veche si poti sa faci in asa fel incat sa vina el la tine! Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ia-o incetisor, sa nu-l sperii... laughing
Baietii, unii, sunt cele mai sfioase creaturi de pe pamant. :-o
Daca sunteti in aceeasi gasca nu e foarte greu, sunteti pe o terasa si nu-ti gasesti locul decat pe langa el, esti mai atenta la ceea ce spune el, il rogi sa te conduca acasa cand e mai tarziu, conversezi cu el mai mult. Daca il vezi interesat de tine atunci zici ca vrei sa iesi undeva la un film sau altceva, cu el.
Daca nu sunteti in aceeasi gasca, atunci cauta sa aveti drum comun, intrii in vorba cu el, apoi vezi daca nu vrea sa iesiti undeva impreuna.
Si apoi, cand iesiti ar fi bine totusi ca el sa faca primul pas, cel putin sa-ti ceara numarul de telefon inainte sa va despartiti, sau sa iti propuna sa mai iesiti. Dar se poate sa fie prea sfios, dupa cum am mai zis, si atunci tot in sarcina ta cade sa incepi discutia referitor la o alta intalnire. thinking Analizeaza in cazul asta ce imresie ti-a facut, daca il vezi interesat de tine, si iei o decizie in functie de asta.
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vezi ce reactie are in prejma ta, iar daca va simtiti bine impreuna; imtreaba-l, dar mai intii fiti amici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zambesti, dar nu ironic, pur si simplu, apoi vorbesti foarte frumos cu el, si astept isa vezi ce zice si el cand comunici cu el, si spune-i asa. ''Vrei sa fim impreuna? caci imi placi ''Apoi astepti ce o sa-ti zica.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zambesti, dar nu ironic, pur si simplu, apoi vorbesti foarte frumos cu el, si astept isa vezi ce zice si el cand comunici cu el, si spune-i asa. ''Vrei sa fim impreuna? caci imi placi ''Apoi astepti ce o sa-ti zica.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-l in oras si daca refuza spunri de ce l-ai invitat daca nu refuza te duci cu ei in oras si te uiti adanc in ochii lui si ii spui ca il iubrsti si il saruti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ii spuna ca il iubeste cand nici macar nu sunt impreuna? straight face

| alice_3673 a răspuns:

Stai flatata ca nu merge si eu am int un baiat si no zici nici da nici nu chic o zis cami zice psrt o sap si chiar a treia zi am aflat ca nu vre ca so imp cu fost pr aia pa care o prins-o ca so f***t cu doi si mai erau niste ft care il placeau si se dadeau la el si acum sunt supii... sfatul meu