| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa invit o fata care nu cred ca ma place dar eu o plac la un suc? big grin

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Simplu. Ii zici : "scumpo, ce ar fi sa iesim si noi la un suc, ceva?" Nu cred ca ar reactiona urat.

| cryssu2008 a răspuns:

Hai la un suc, sunt fericit ( inventezi un motiv) si vreau sa traiesc pe acest moment cu tine.

| nuitizic a răspuns:

Pentru inceput poti sa incepi sa vb cu ea si cand vezi ca ati trecut peste hopul ala cu comunicarea ii poti spune sa mearga cu tine la un suc ...pentru inceput in calitate de amici! motive sunt destule: simt nevoia sa vb cu cineva, imi place sa te am in preajma, etc. Ai grija sa nu pari disperat