| Loolsae a întrebat:

Cum sa iti dai seama daca mai trebuie sa lupti pentru o persoana iubita? sad Mi-e frica sa i mai dau inca o sansasad

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

E ok sa lupti pentru o persoana care o iubesti, sa o ierti, sa o feri oa 2a sansa, a 3a. Dar exista o limita in care incepi sa "vezi" ca nu mai merita. In care te saturi de gresele lui, sa nu vrei sa-l ierti. La un moment dat incepi sa-ti dai seama de nepasarea lui, indiferenta si te doare din ce in ce mai mult. Daca el iti raneste sentimentele inseamna ca nu-i pasa.Pentru ca daca i-ar pasa s-ar gandi "daca o sa o doara? daca o ranesc din nou? ". Eu am trecut prin asta cu o fata si te inteleg prin ce treci. I-am dat multe sanse iar iei fiindui indiferent daca ii dau sau nu una. Ti-a spus cumva ca ii pare rau? Sa-l ierti? Te-ai gandit ca daca te-a ranit de atatea ori de ce nu ar mai faceo inca o data? E in zadar sa acorzi prea multe sanse daca el nu stie sa le pretuiasca, iti faci tie rau pentru ca lui nu-i pasa indeajuns de mult.

4 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Nu-i mai da.

Try on the next one!winking

| ravens a răspuns:

Salut daca regreta cele intamplate si te vrea inapoi

| Loolsae explică:

@alex: sunt fata.

| Alex_5051 a răspuns:

Daca o iubesti o ierti de cate ori e nevoie... nu lasi gelozia inainte si nu crezi tot ce zic cei gelosi ce vor sa te desp de eawinkingcrede-ma ca pers ubita e odata in viata.eu am pierduto pentru ca credeam cemi ziceau toti despre ea, si nu i-am mai dat nici o sansa ca mi-a fost si mie frica...nu fa la fel fratewinking! daca o gresit iarto!winking