| eliza_5786 a întrebat:

Cum sa-l conving sa-mi faca sex oral? Suntem impreuna de 3 ani jumate si la inceput imi facea des, si eu la fel...acum insa cam de 1 an nu mai vrea, zice ca pur si simplu nu are chef.nu stiu ce sa cred; poate nu-i mai place, nu-l mai atrage.la inceput era pasional, dulce, facea de toate iar acum nu stiu de ce nu mai vrea. Cum as putea sa-l conving, toate merg bine(in sensul ca avem o viata sexuala activa), ce as putea sa fac? multumesc

Răspuns Câştigător
| swet girl 22 a răspuns:

Fai si tu lui reciproc si poate asa il faci sati aca si el tie... daca nu vrea inseamna ca sa plictisei de acest gen de sex, incercati pozitii de sex noi si o sa va fie mai bine

2 răspunsuri:
| myrazvy a răspuns:

Poate i sa luat si lui toata ziua cu p... a pe bot.

| Axel_9404 a răspuns:

Pai la inceput asa estetongue curiozitateatongue dar cu timpu se plictisestetonguehappy trebuie sa stii cum sa'i dai sauc e sa'i dai in asa fel incat s anul se plictiseascatongue incearca tot felul de jocuri etc etc care sa'l faca sa se linisteasca si sa inceapa iar sal pasioneze...bafta:*