| vicky_3715 a întrebat:

Cum sa-l fac pe baiatul cel plac sa se indragosteasca de mine daca el este indiferent fata de mine si nici nu banuieste ca-l plac si cel mai importamnt nici nu ma i-a in seama

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu-l interesezi, ce vrei?
Pa, pa.

| delisa a răspuns:

Fa rost de id lui ! Incerca sa afli ce fel de fete ii plak! Afla ce ii place pentru a putea iesi in evidenta , pentru ca el sa te oberve si pentru al atrage! Afla ce vrea de la viata! Daca faci rost de id lui incerca sa vb cu el sa va cunoasteti mai bine ! Asa o sa stii si ce ii place lui si de ce este atras! Si dupa ce afli incerca sa fii pe plakul lui !

| XdeaaX a răspuns:

Cata nesimtire pe unii!
stiu cum te simti.Tu trebuie sa-ti gasesti un prieten/prietena care ii este apropiat si lui.astfel inkat atunci cand el vine sa vorbeasca cu el/ea sa fii si tu prin preajma.si chiar daca nu te baga in seama, in timp ce ei vorbesc incerci sa te mai bagi si tu in seama cu ei.inkearca,poate vei reusii.
mult succes

| XteoX a răspuns:

Buna. ai putea sa il saluti tot timpul sa vorbesti cu el, sa faci glume bune la care el sa trada, sa ii aflii hobbyurile si sa pretinzi ca si tie iti plc tot cam acestea, dar cel mai bine fi tu insuti. Uita-te la el foarte atenta...si el sigur va observa.Bafta. Eventual cand te uiti la el si vi se intalnesc privirile zambestei sau ai putea sa pui o prietena sa ii spuna ca il placi

| Andreea_5550 a răspuns:

Scuze ca iti dau raspunsu asta dar dragoste cu sila nu se poate... chiar u ai ziso ca nu te ia inseama. Mai bine uital acum decat sa suferi mai incolo.

| dorin78 a răspuns:

In general ii destul de simplu : baietilor le place sa ajute si sa repare diverse lucruri fa ceva cu calculatorul dau de exemplu un virus ceva stergesti ceva sa nu iti mearga windowsu si roagal sa treaca pe la tine sa il repare sau orice altceva, imprumuta ceva de la el un ap foto sau un mp3 player de exemplu si fale uitate iar daca le cere cheama-l sa le iei de la tine.