| nicoleee30 a întrebat:

Cum sa-l fac pe iubitul meu sa ma respecte si sa se comporte foarte frumos cu mine?

Răspuns Câştigător
| Yoyo7949 a răspuns:

Fii indiferenta.Indiferenta doare cel mai tare.Cand o sa vada ca te porti altfel cu el o sa se schimbe, pentru ca o sa-i fie frica s anul te piarda(daca te iubeste cu adevarat)

8 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Spune-i in fata, cu tupeu.winking. Daca nu o va face, dal naibi, mai is o gramadawinking

| CoquineNoire a răspuns:

Nu trebuie sa fortezi nimic, totul trebuie sa vina de la sine.
tu singura te faci respectata prin atitudinea ta corecta, comportament si gandire adecvate, sa si oferi, nu doar sa ceri.
daca e un badaran, nu se merita.
intrebarea ta denota indoiala cu privire la atitudinea lui fata de tine.

| dafy a răspuns:

Buna nicole
parerea mea este ca daca nu se comporta frumos cu tine din propria vointa inseamna ca nu e el cel potrivit pentru tine draga mea. poate e dureros sa accepti ceea ce ti.am spus dar crede.ma ca te va durea mai tare cand te vei simti nerespectata si jignita la nesfarsit.
intelegi ce vreau sa.ti spun? iubirea inseamna sa respecti si sa ii vrei tot binele celui cu care esti.ei bine el face asta cu tine? daca nu inseamna ca nu e tocmai iubire.nu te merita daca nu stie sa te pretuiasca la adevarata ta valoare.
e cineva acolo si pentru tine, cineva care te asteapta si va sti cum sa te iubeasca, insa nu el.
sper ca ai inteles intocmai ce am vrut sa.ti spun si ca ti.am fost de ajutor.
iti doresc din tot sufletul multa bafta si sa ai grija de tine, nu te lasa calcata in picioare, meriti sa fi fericita.
pupici

| BiancaAw a răspuns:

Indiferenta,e cea mai puternica arma,indiferent de ce zic unii.happy Dar totusi, stai langa un om, care nu te respecta...nu trebuie sa accepti sa te umileasca.trebuie sa fie respect reciproc si afectiune.

| Alystar a răspuns:

Eu nu as sta cu cineva care nu ma respecta nici in ruptul capului oricat de mult as iubi respectiva persoana. in primul ran i-as atrage atentia iar daca nu se conformeaza ii ofer un dulce "PA"

| puisor98 a răspuns:

Mm pai e clar ca u nu poti face absolut nimic. daca asa e el si nu stie sa te respecte sau sa se comporte frumos cu tine nu ai ce sa-i faci,daca el nu-si da seama ce fel se comporta si nu incearca sa-si schimbe singur comportamentul fata d tine, ei bine ori asa e felu lui adica nesimtit ori nu te iubi si nu te meritawinking. bafta si gandeste-te bine daca sa mai fii cu el sau nu, k nici o fata nu merita asa ceva adica un baiat sa se comporte urat cu ea happy

| elasexygagica a răspuns:

Fai un striptease

| Tzuna a răspuns:

Mars inapoi in bucatarie, fai o pita cu zacusca si pune-i **** pe gura