| brunette_7029 a întrebat:

Cum sa-l fac pe prietenul meu mai gelos si mai invidios? Vreau sa nu ne mai certam si sa ma asculte si pe mine ca am si eu un cuvant de zis in relatia aia.big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu se rezolva prin invidie si gelozie ci prin vorba buna, daca nu intelege asa atunci sa isi caute una de nivelul lui mintal.

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

De ce vrei sa-l faci gelos si invidios? crezi ca rezolvi ceva? NU!
vorbeste deschis cu el si spune-i ca ar trebui sa te asculte si pe tine ca nu esti o oarecare de pe strada, esti iubita lui si ai si tu dreptul asta.si ocoliti motivele astea care incepeti sa va certati.mai lasa si tu de la tine si el.

| ruPfashu a răspuns:

Nu ai sa faci decat sa inrautatesti situatia daca il faci mai gelos/invidios. Cat despre ascultat, ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai pe suflet, ce te deranjeaza etc., ca doar nu e pe post de bibelou.
Bafta!

| lavinia1994 a răspuns:

Eu zic sa discutati sa nu ramai asa adica sau sa faca ce vrea din tine! daca nu dupa o sa-si dea si el seama.