| Lolyx a întrebat:

Cum sa-l fac pe un baiat sa ma placa chiar daca el are prietena?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te baga in viata lui ai face pe plac diavolului sa stii.

| RobertClaudiu a răspuns:

Fa-ti un prieten naspa si treci pe langa el si il vei face gelos

| AngelSpeed a răspuns:

Stai cat mai mult in preajma lui happy

| AnonimA a răspuns:

straight facepur si silmplu pune-te in locul fetei aleia? ti-ar placea ca ea sa faca asa cu pr tau?happysincer cred ca nowinking

| PerfectAngel a răspuns:

Nul poti obliga sa te placa, Nui poti forta sentimentele. Daca vrea el sa te placa bine... E ceva ce vine de la sine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el cand sta pe un scaun, in banca la scoala, undeva, te asezi cu fundul pe penisul lui, lui i se scoala, il seduci, si dupa aia pleci, iar el in mintea lui o sa te doreasca mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tie nu`ti place altuia nu-i face. Ti-ar placea ca o gagica sa-ti fure iubitu?! Nu. Asa ca stai relax, pe fese.

Numa` bine`!